BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Nuo birželio 27 d. keičiasi piliečių aptarnavimas Trakuose ir Kaune: pasą ir asmens tapatybės kortelę bendra tvarka bus galima užsisakyti tik iš anksto rezervavus vizitą

Data

2022 06 23

Įvertinimas
0
MD.jpg

Nuo birželio 27 d., pirmadienio, Migracijos departamento Trakų (Vytauto g. 57) ir Kauno (A. Juozapavičiaus pr. 57) skyriai Lietuvos piliečius, norinčius pateikti prašymą dėl paso ar asmens tapatybės kortelės, aptarnaus tik su išankstine registracija, t. y. nelieka gyvos eilės. Gyvos eilės galimybė išlieka tik senjorams ir negalią turintiems asmenims.

Dokumentų atsiėmimo procedūros nesikeičia: asmenys dokumentus gali atsiimti tiek laukdami gyvoje eilėje, tiek pagal išankstinę registraciją.

Primename, kad vizito laiką iš anksto galite rezervuoti Migracijos departamento interneto svetainėje https://www.migracija.lt/app/visit-reserve (pasas / asmens tapatybės kortelė – prašymo pateikimas). Rekomenduojame reguliariai tikrinti MIGRIS rezervacijos sistemą dėl atsilaisvinusių laikų. Jeigu nerandate tinkamo rezervacijos laiko norimame Migracijos departamento padalinyje, kviečiame rinktis kitą patogiausią apsilankyti vietą. Dėl asmens dokumento išdavimo / keitimo galima kreiptis į bet kurį Migracijos departamento skyrių nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

Atsižvelgdamas į klientų srautus, Migracijos departamentas pailgino kai kurių priimamųjų darbo laiką (teritorinių skyrių darbo laiką galite rasti interneto svetainėje adresu https://migracija.lrv.lt/lt/asmenu-aptarnavimas). Siekiant mažinti laukiančiųjų eiles, prašome piliečių vizitą pas specialistą rezervuoti iš anksto ir rinktis daugiau laisvų rezervacijos vietų turinčius Migracijos departamento padalinius.