BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Asmenų aptarnavimas

Laikini pokyčiai dėl pasų išdavimo tvarkos: https://migracija.lrv.lt/lt/naujienos/laikini-pokyciai-del-pasu-isdavimo-tvarkos

Informacija apie migracijos paslaugas klientams lietuvių, rusų ir anglų kalbomis teikiama telefono numeriu 8 707 67000 (skambinant iš užsienio tel. +370 5271 7112), el. paštu [email protected] arba per Facebook paskyrą.

Techniniai klausimai ir MIGRIS sistemos sutrikimai - el. paštu [email protected]

Rezervuoti priėmimo laiką galima svetainėje www.migracija.lt. Klientų prašome atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki rezervuoto vizito laiko. 

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia.

Naudinga informacija.