BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Tartasi, kaip palengvinti dokumentų išdavimą Lietuvoje esantiems baltarusiams

Data

2023 01 16

Įvertinimas
0
0116-by-opozicija.jpg

Penktadienį, sausio 13 d., įvyko Migracijos departamento direktorės Evelinos Gudzinskaitės ir Baltarusijos Jungtinio pereinamojo kabineto  atstovo tarptautiniams reikalams Valerijaus Kovaleuskio susitikimas.

Jo metu aptarti aktualūs klausimai, susiję su dokumentų išdavimu Baltarusijos piliečiams, šiuo metu esantiems Lietuvoje. Savo šalį priversti palikti užsieniečiai dabar dėl objektyvių priežasčių negali pasikeisti savo pasų, kuomet baigiasi jų galiojimo laikas arba dokumentai yra pametami.

Susitikime taip pat aptarti ir kiti probleminiai aspektai, su kuriais susiduria Lietuvoje ir kitose Europos valstybėse gyvenantys baltarusiai. E. Gudzinskaitė ir V. Kovaleuskis sutarė reguliariai rengti dvišalius susitikimus sprendžiant savo šalį priverstiems palikti baltarusiams kylančius migracijos klausimus.