BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pasikeitė Migracijos departamento Kauno skyriaus adresas

Data

2021 02 26

Įvertinimas
0
20210226_083950 (2).jpg

Migracijos departamentas praneša, kad nuo š. m. vasario 26 d. migracijos paslaugos Kaune teikiamos kitoje vietoje – klientai aptarnaujami naujose patalpose adresu A. Juozapavičiaus pr. 57, Kaunas. Pirmojo kliento laukiama 12 val. 15 min.

Naujos patalpos yra šiuolaikiškos, patogios klientams ir darbuotojams, pritaikytos mažiesiems lankytojams ir negalią turintiems asmenims. „Sukurti patogesnes klientų aptarnavimo sąlygas Kaune buvo viena iš prioritetinių mūsų įstaigos užduočių. Kauno skyrius mieste buvo išskirstytas atskirose patalpose skirtingais adresais. Tai kėlė nepatogumų klientams ir darbuotojams, sudarydavo didesnių rūpesčių sklandžiai organizuojant skyriaus darbą, – sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Naujosios patalpos yra erdvios, šviesios, klientų aptarnavimo salėje įrengti informaciniai ekranai, moderni asmens biometrinių duomenų registravimo įranga, daug priėmimo langelių, įdiegta moderni eilių valdymo sistema. Visos šios priemonės leidžia trumpinti laukiančiųjų eilę ir vienu metu aptarnauti daugiau asmenų. Mums labai svarbu klientų aptarnavimo kokybė, ją taip pat stebėsime specialiai tam skirta priemone. Tikimės, pirmoji Kauno skyriaus darbo diena bus sėkminga ir klientai teigiamai įvertins mūsų pastangas.“

Kviesdamas klientus Kaune į naujas patalpas, Migracijos departamentas primena, kad, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, asmenys laikinai aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją. Registracija vykdoma interneto puslapyje www.migracija.lt (mygtukas „Rezervuoti vizitą“).