BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Neringos priimamasis – naujose patalpose

Data

2021 07 28

Įvertinimas
0
IMG_20210723_114224.jpg

Migracijos departamentas informuoja, kad Klaipėdos skyriaus Neringos priimamasis keliamas į naujas patalpas ir nuo š. m. rugpjūčio 3 d. klientų lauks Taikos g. 2, Neringoje.

Pateikusieji prašymą išduoti (pakeisti) dokumentą Taikos g. 5, Neringa, atsiimti pagamintą dokumentą turės atvykti adresu Taikos g. 2, Neringa.

Asmenys aptarnaujami vieną kartą per mėnesį, antrą mėnesio antradienį nuo 9.00 iki 15.30, pietų pertrauka nuo 11.30 iki 12.15.

Išankstinio vizito dėl asmens dokumentų gavimo (keitimo) laikas rezervuojamas interneto puslapyje www.migracija.lt.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad Neringoje aptarnaujami tik Lietuvos Respublikos piliečiai jų asmens dokumentų gavimo (keitimo) klausimais, paslaugos užsieniečiams teikiamos Klaipėdoje (Kauno g. 6).

Daugiau informacijos teikiama Migracijos departamento interneto svetainės www.migracija.lrv.lt  Asmenų aptarnavimo skiltyje ir puslapyje migracija.lt.