BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos paslaugos Skuode bus teikiamos naujose patalpose

Data

2021 02 24

Įvertinimas
0
pexels-photo-5849597.jpeg

Migracijos departamentas informuoja, kad Klaipėdos skyriaus Skuodo priimamasis perkeliamas į naujas patalpas. Priimamojo adresas išlieka toks pats – J. Basanavičiaus g. 3, Skuodas, keičiasi tik vieta – naujosios patalpos yra pirmajame pastato aukšte, erdvesnės, patogesnės klientams ir darbuotojams.

Priimamojo darbo laikas nesikeičia – pirmadieniais–ketvirtadieniais klientai aptarnaujami nuo 8.00 iki 16.00, penktadieniais – nuo 8.00 iki 14.45, pietų pertrauka – nuo 11.30 iki 12.15.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad vasario 26 d., vykstant perkraustymo darbams, priimamasis nedirbs, klientai bus aptarnauti iš anksto jų pasirinktų vizitų laiku.

Migracijos departamentas taip pat primena, kad, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, asmenys laikinai aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją. Registracija vykdoma interneto puslapyje www.migracija.lt (mygtukas „Rezervuoti vizitą“).