BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos paslaugos Kaune bus teikiamos nauju adresu

Data

2021 02 23

Įvertinimas
0
Kaunas.jpeg

Migracijos departamentas informuoja, kad Kauno skyrius keliamas į naujas patalpas ir nuo š. m. vasario 26 d. popietės klientų lauks A. Juozapavičiaus pr. 57, Kaunas. Naujos patalpos įrengiamos atsižvelgiant į klientų ir darbuotojų poreikius bei lūkesčius, siekiant palankesnių sąlygų lankytojams, geresnės klientų aptarnavimo kokybės.

Naujasis Kauno skyrius svečius pasitiks šviesiomis ir erdviomis klientų aptarnavimo salėmis, patogiu įvažiavimu, pritaikytu neįgaliesiems lankytojams. Siekiant spartesnio klientų aptarnavimo, naujose patalpose įrengta daugiau priėmimo langelių, įdiegta moderni eilių valdymo sistema, asmens biometrinių duomenų registravimo įranga, informaciniai ekranai.

Kol vyksta naujų patalpų įrengimo darbai, klientai bus aptarnaujami įprastose Kauno skyriaus vietose: Lietuvos Respublikos piliečiai asmens dokumentų išdavimo ir keitimo klausimais – Islandijos pl. 209, užsieniečiai – Chemijos g. 4B. Klientai, iki š. m. vasario 24 d. prašymus pakeisti ar išduoti asmens dokumentus pateikę šiose aptarnavimo vietose, pagamintus dokumentus atsiims jau naujose patalpose adresu Juozapavičiaus pr. 57, Kaunas.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad vasario 25-ąją dėl biometrinių duomenų surinkimo įrenginių ir kitos techninės įrangos diegimo darbų klientai Kauno skyriuje nebus aptarnaujami, ir atsiprašo už laikinus nepatogumus.

Migracijos departamentas primena, kad, atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, asmenys laikinai aptarnaujami tik pagal išankstinę registraciją. Registracija vykdoma interneto puslapyje www.migracija.lt (mygtukas „Rezervuoti vizitą“).