BDAR
Close

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas pristatė darbdavius jungiančioms organizacijoms užsieniečių įdarbinimo pasikeitimus

Data

2022 07 29

Įvertinimas
3
1.jpg

Liepos 29 d. Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė susitiko su darbdavius jungiančių organizacijų atstovais pristatyti Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ pakeitimus. 

Susitikime dalyvavo Lietuvos darbdavių konfederacijos, Lietuvos pramoninkų konfederacijos, Lietuvos verslo konfederacijos, Tarptautinio transporto ir logistikos aljanso atstovas ir asociacijos „Linava“ atstovai.

Susitikimo metu asociacijų atstovams pristatytos lengvinamos užsieniečių aukštos kvalifikacijos darbuotojų įdarbinimo bei bendros užsieniečių įdarbinimo sąlygos: leidimo laikinai gyventi, nacionalinių vizų darbo pagrindu tvarkos, užsieniečių studentų įdarbinimo klausimai, karo pabėgėlių iš Ukrainos darbas Lietuvoje, neteisėtų migrantų ar prieglobsčio prašytojų įdarbinimas.

Su pristatymo skaidrėmis galima susipažinti čia >>>.