BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas: pasų išdavimo veikla atstatyta

Data

2022 06 27

Įvertinimas
0
pasas2.jpg

Dėl sutrikdytos informacinių sistemų veiklos šiandien Lietuvoje strigo pasų išdavimas, taip pat strigo ir Migracijos departamento interneto svetainė. Dalis Lietuvos valstybinių institucijų ir įmonių jau nuo praėjusios savaitės susiduria su kibernetiniais išpuoliais. 

„Šįryt sunkiai veikė Asmens dokumentų išrašymo sistema. Incidentas buvo iš karto perduotas Informatikos ir ryšių departamentui. Dabar sistemos atstatytos ir veikia sklandžiai”, – sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. 

Primename, kad vizito laiką iš anksto galite rezervuoti Migracijos departamento interneto svetainėje https://www.migracija.lt/app/visit-reserve (pasas / asmens tapatybės kortelė – prašymo pateikimas). Rekomenduojame reguliariai tikrinti MIGRIS rezervacijos sistemą dėl atsilaisvinusių laikų. Jeigu nerandate tinkamo rezervacijos laiko norimame Migracijos departamento padalinyje, kviečiame rinktis kitą patogiausią apsilankyti vietą. Dėl asmens dokumento išdavimo / keitimo galima kreiptis į bet kurį Migracijos departamento skyrių nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.