BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos Respublikai prisiekė 9 asmenys

Data

2021 03 18

Įvertinimas
4
DSC03679.jpg

Š. m. kovo 18 d. Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija – Lietuvos Respublikos piliečiais tapo 9 asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Būti ištikimais Lietuvos Respublikai prisiekė ir gerbti Lietuvos valstybinę kalbą, kultūrą ir papročius, stiprinti Lietuvos demokratijos ir teisinės valstybės pagrindus pasižadėjo 9 asmenys: 6 – asmenys be pilietybės, 3 – atsisakę kitos valstybės pilietybės (Rusijos Federacijos).

Asmenų priesaiką Lietuvos Respublikai priėmęs vidaus reikalų viceministras Arnoldas Abramavičius, sveikindamas juos tapus Lietuvos Respublikos piliečiais, Lietuvos visuomenės nariais bei linkėdamas sėkmės pasirinktame kelyje, kvietė juos saugoti valstybės interesus, ginti jos garbę ir autoritetą, dirbti Lietuvos Respublikos labui ir prisidėti prie šalies ateities kūrimo.