BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Užsieniečių perkėlimas į Lietuvos Respubliką (Nr. PMIF-4.2-V-01-001)

2016 m. balandžio 26 d. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Europos socialinio fondo agentūra ir Migracijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pasirašė iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. Nr. PMIF-4.2-V-01-001 „Užsieniečių perkėlimas į Lietuvos Respubliką“ paramos sutartį.

Siekiant prisidėti prie solidarumo ir teisingo atsakomybės pasidalijimo tarp Europos Sąjungos valstybių narių principo užtikrinimo ir palengvinti naštą Europos Sąjungos valstybėms narėms, susiduriančioms su dideliais atvykstančių užsieniečių srautais, bei prisidėti prie užsieniečių, kuriems reikia prieglobsčio, perkėlimo į Europos Sąjungą iš trečiųjų šalių, 2016–2018 m. į Lietuvos Respubliką perkelti 384 užsieniečiai, Italijoje ar Graikijoje pateikę prašymus suteikti prieglobstį.

Projekto metu buvo vykdoma perkeliamų asmenų atranka ir patikra, užsieniečių pervežimas į laikino apgyvendinimo vietą, teikiamos vertimo bei teisinių konsultacijų paslaugos užsieniečiams, buvo užtikrinamos materialinės priėmimo sąlygos.

Projektui panaudota skirtų lėšų suma sudaro apie 158 tūkst. Eur. Projekto veiklų įgyvendinimo pabaiga – 2018 m. birželio 30 d.

Paskutinė atnaujinimo data: 2020-04-14