BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Užsieniečių perkėlimas į Lietuvos Respubliką iš trečiosios valstybės teritorijos (Nr. PMIF-4.1-V-01-001)

 

 

 

 

2016 m. rugsėjo 23 d. Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija, Europos socialinio fondo agentūra ir Migracijos departamentas prie Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministerijos pasirašė iš Prieglobsčio, migracijos ir integracijos fondo lėšų bendrai finansuojamo projekto Nr. Nr. PMIF-4.1-V-01-001 „Užsieniečių perkėlimas į Lietuvos Respubliką iš trečiosios valstybės teritorijos“ paramos sutartį.

Siekiant prisidėti prie solidarumo ir teisingo atsakomybės pasidalijimo tarp Europos Sąjungos valstybių narių principo užtikrinimo ir palengvinti naštą Europos Sąjungos valstybėms narėms, susiduriančioms su dideliais atvykstančių užsieniečių srautais, bei prisidėti prie užsieniečių, kuriems reikia prieglobsčio, perkėlimo į Europos Sąjungą iš trečiųjų šalių, 2016–2021 m. į Lietuvos Respubliką perkelti 124 užsieniečiai.

Projekto metu buvo vykdoma perkeliamų asmenų atranka ir patikra, teikiamos vertimo paslaugos atliekant užsieniečių perkėlimo į Lietuvos Respubliką veiksmus ir nustatant perkeliamų asmenų teisinę padėtį, organizuotas užsieniečių perkėlimas į Lietuvos Respubliką.

Projekto veiklos įgyvendintos 2021 m. gruodžio 31 d.

Projektui panaudota skirtų lėšų suma sudaro apie 256 692,91 Eur (projekto įgyvendinimui buvo skirta 299 880 Eur).

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-01-05