BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prieglobstis

Migracijos departamentas, siekdamas užtikrinti, kad prieglobstis būtų suteiktas tiems užsieniečiams, kuriems jo pagrįstai reikia, vykdo prieglobsčio procedūras – nagrinėja prašymus suteikti prieglobstį bei priima sprendimus dėl prieglobsčio (pabėgėlio statuso ar papildomos apsaugos) suteikimo (nesuteikimo), priima sprendimus dėl suteikto prieglobsčio (pabėgėlio statuso ar papildomos apsaugos) panaikinimo, taip pat renka, analizuoja ir kaupia informaciją apie prieglobsčio prašytojų kilmės ir trečiąsias valstybes, prireikus koordinuoja valstybės institucijų ir įstaigų, nevyriausybinių organizacijų bendrus veiksmus, susijusius su prieglobsčio procedūrų vykdymu.

Įgyvendindamas Lietuvos Respublikos tarptautinius įsipareigojimus, Migracijos departamentas koordinuoja ir vykdo užsieniečių, kuriems reikia prieglobsčio, perkėlimą iš Europos Sąjungos ar trečiųjų valstybių. Prieglobsčio procedūros metu prieglobsčio prašytojai turi teisę nemokamai naudotis teisinėmis bei vertimo paslaugomis, šių paslaugų teikimą prieglobsčio prašytojams organizuoja ir koordinuoja Migracijos departamentas.

Paskutinė atnaujinimo data: 2018-07-17