BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Vilniaus skyrius

Klientai gali iš anksto rezervuoti vizito į Vilniaus skyrių laiką per elektroninių paslaugų sistemą MIGRIS adresu www.migracija.lt. Registruotis vizito laiką galima asmens dokumentų gavimo (keitimo), leidimo laikinai gyventi išdavimo (keitimo), leidimo laikinai gyventi įforminimo, nacionalinės vizos išdavimo klausimais.

Atkreipiame dėmesį, kad Širvintose, Trakuose ir Ukmergėje asmenys aptarnaujami tik LR piliečių asmens dokumentų gavimo (keitimo) klausimais.

 

Mobilią paslaugą, kai klientas dėl negalios negali pats nuvykti į Migracijos departamento teritorinį skyrių dėl dokumentų (asmens tapatybės kortelių, pasų, leidimų gyventi) išdavimo ar keitimo, galima užsakyti telefonu. Tokiais atvejais Migracijos departamento darbuotojas su mobiliąja biometrinių duomenų registravimo įranga atvyks į namus, sveikatos priežiūros ar globos įstaigą ir priims prašymą išduoti ar keisti dokumentą.

Dėl paslaugos užsakymo prašome skambinti Migracijos departamento skambučių centro telefono numeriu 8 707 67000 (skambinant iš užsienio + 370 5 271 7112).

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2021-12-10