BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


  • Vadovybė
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Evelina Gudzinskaitė
    2-31
    Lucija Voišnis
    2-29
    Rita Mikučionienė
    2-28
    Rokas Pukinskas
    Vyriausiasis patarėjas
    1-134
  • Administravimo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Miglė Juknevičienė
    2-24
    Irena Merkienė
    2-26
    Zlata Čerepovič
    Vyriausioji specialistė
    2-23
    Janina Grigienė
    Vyriausioji specialistė
    2-27
    Živilė Gureckienė
    Vyriausioji specialistė
    2-27
    Aušra Sipavičienė
    Vyriausioji specialistė
    3-16
    Violeta Brasiunienė
    Finansų ir viešųjų pirkimų specialistė
    2-26
    Aistė Aničaitė-Stabingienė
    Finansų ir viešųjų pirkimų specialistė
    2-26
    Ieva Birgelytė
    Informacinių sistemų projektų koordinatorė
    3-7
    Darius Kisėlis
    Informacinių sistemų projektų koordinatorius
    3-7
    Olga Jakubauskienė
    Informacinių technologijų sistemų administratorė
    3-7
    Grigorij Nazarenko
    Informacinių technologijų sistemų administratorius
    2-14
    Donata Balčikonienė
    Administratorė referentė
    2-31
    Violeta Rožkovienė
    Personalo administratorė
    2-27
    Genė Kaleinykienė
    Dokumentų tvarkytoja
    1-31
    Nataša Kybartienė
    Dokumentų tvarkytoja
    3-16
    Irena Ulbin
    Dokumentų tvarkytoja
    1-31
    Beata Percevič
    Dokumentų tvarkytoja
    1-31
    Sigitas Stakė
    Vairuotojas - ūkvedys
    1-123
  • Teisės skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Vida Juciūtė
    2-33
    Elina Petrauskaitė
    Patarėja
    2-35
    Darius Juodelis
    Vyriausiasis specialistas
    2-14
    Eglė Krūminytė
    Vyriausioji specialistė
    2-35
    Sima Pamparienė
    Teisininkė
    101
  • Kontrolės skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Loreta Leimontaitė
    3-30
    Jurgita Pašin
    Patarėja
    2-35
  • Imigracijos skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Jolita Gestautaitė
    2-28
    Vilma Vaitkevičiūtė
    Vyresnioji patarėja
    1-25
  • Pilietybės skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Virginija Zaborskaitė-Petrikovė
    3-33
    Ana Karpovič
    Patarėja
    3-34
  • Prieglobsčio skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Rasa Betingytė-Jasaitienė
    Vyriausioji specialistė, atliekanti patarėjos funkcijas
    2-37
  • Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Renatas Juntonen
    Skyriaus vedėjas
    3-15
    Miglė Mataitytė
    Vyriausioji specialistė
    3-35
    Vygintas Jurevičius
    Vyriausiasis specialistas
    3-35
  • Aptarnavimo skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Ingrida Liberytė-Butkevičienė
    Skyriaus vedėja
    Jurgita Bagdonavičienė
    Vyriausioji specialistė
    Aušra Zacharenkienė
    Vyresnioji specialistė
    Alvyra Grigoraitienė
    Klientų informavimo specialistė
    Gintarė Kaminskaitė
    Klientų informavimo specialistė
    Simona Patapienė
    Klientų informavimo specialistė
    Rasa Rūkavičienė
    Klientų informavimo specialistė
    Jonė Suslavičiūtė
    Klientų informavimo specialistė
    Vita Šeštokienė
    Klientų informavimo specialistė
    Raimonda Vidauskienė
    Klientų informavimo specialistė
    Adelina Jarovaja-Žydelė
    Klientų informavimo specialistė
  • Užsienio paslaugų skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Edita Aurilienė
    Skyriaus vedėja
    5
  • Sprendimų projektų skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Asta Ežerskienė
    Skyriaus vedėja
    242
    Renata Gailiušienė
    Patarėja
    201
    Rasa Kaminskaitė
    Patarėja
    4 a.
    Jūratė Mikalauskienė
    Patarėja
    219
    Jovita Petkevičienė
    Patarėja
    124
    Vilma Venclovienė
    Patarėja
    13
  • Vilniaus skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Artūras Gromovas
    Skyriaus vedėjas
    1
    Rūta Gerikienė
    Patarėja
    2
    Irina Banevičienė
    Vyriausioji specialistė
    Zita Dmitrovičienė
    Vyriausioji specialistė
    IH
    Rimas Dobrovolskas
    Vyriausiasis specialistas
    120
    Jolanta Laurinavičiūtė
    Vyriausioji specialistė
    Rūta Malaškevičienė
    Vyriausioji specialistė
    Mindaugas Miškinis
    Vyriausiasis specialistas
    Sigita Burokaitė
    Vyresnioji specialistė
    Vida Dauderienė
    Vyresnioji specialistė
    Vida Dvilinskienė
    Vyresnioji specialistė
    121
    Ingrida Jasinskienė
    Vyresnioji specialistė
    Ilona Juknienė
    Vyresnioji specialistė
    Aušra Kašėtienė
    Vyresnioji specialistė
    121
    Halina Kašlėjuvienė
    Vyresnioji specialistė
    Edita Ratčenkienė
    Vyresnioji specialistė
    109
    Renata Koščic
    Vyresnioji specialistė
    Tatjana Kovaliova
    Vyresnioji specialistė
    Agata Kriaučiūnienė
    Vyresnioji specialistė
    Stanislava Lipskienė
    Vyresnioji specialistė
    114
    Rita Magdalena Paliaukienė
    Vyresnioji specialistė
    109
    Edita Papšienė
    Vyresnioji specialistė
    Regina Rachmatulajeva
    Vyresnioji specialistė
    Tatjana Rizgelienė
    Vyresnioji specialistė
    3
    Marina Smirnova
    Vyresnioji specialistė
    Natalija Staniul
    Vyresnioji specialistė
    Justyna Stefanovič
    Vyresnioji specialistė
    Giedrė Stučkienė
    Vyresnioji specialistė
    Valentina Šatkevičienė
    Vyresnioji specialistė
    Nijolė Taraskevičienė
    Vyresnioji specialistė
    Božena Tatol
    Vyresnioji specialistė
    Ramunė Urbanavičienė
    Vyresnioji specialistė
    Gitana Valtienė
    Vyresnioji specialistė
    Lilija Vyganovska
    Vyresnioji specialistė
    Jūratė Virkutienė
    Vyresnioji specialistė
    120
    Ivona Zenevičienė
    Vyresnioji specialistė
    Nida Bazarauskaitė
    Specialistė
    122
    Aušra Danisevičiūtė
    Specialistė
    Lilia Gaidulevičienė
    Specialistė
    Svetlana Gvozdova
    Specialistė
    Teresa Kasparavičienė
    Specialistė
    Danguolė Lazinkienė
    Specialistė
    Tatjana Maksimova
    Specialistė
    Lina Mazgelienė
    Specialistė
    Lilija Palenskienė
    Specialistė
    121
    Vanda Suchodolskienė
    Specialistė
    Biruta Visockienė
    Specialistė
    122
    Žydrė Juodžiukynienė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    121
    Aistė Kavaliukaitė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    101
    Rasa Labulytė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    118
    Onutė Matulevičiūtė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    121
    Ramunė Skopeckienė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    3
    Daivita Žvaliauskienė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    118
    Valerija Ambrazevičienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Žana Baločkina
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Gabrielė Dailidaitė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Julija Ganačkovienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Olga Grubickaja
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Anželika Gželkienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Laura Jadzevičiūtė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Lilija Jaselionienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Dalia Juškevičienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Janina Keko
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Jelena Krylova
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Kęstutis Mackevičius
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistas
    Arnas Maliukevičius
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistas
    Miglė Markovienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Beata Masaliova
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Dainora Masiulienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Oksana Musijenko
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Aistė Navaitienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Emilija Papinigytė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Daiva Paškelevičienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Inga Petrauskaitė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Večislavas Popa
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistas
    Dainius Preiša
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistas
    Julija Ramanauskienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Edvard Rodevič
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistas
    Dalia Rudžionienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Lina Senulienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Ala Syčiova
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Oksana Sičiūnienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Oksana Slaminienė - Genytė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Inga Steponkienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Povilas Strakšas
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistas
    Gintauta Marija Subačiūtė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Oleg Suzdalev
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistas
    Eglė Urbanavičiūtė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Jolanta Ušilo
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Indrė Vaineikienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Viktorija Valatkevičė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Erika Viešūnienė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Jūratė Žižytė
    Klientų priėmimo ir aptarnavimo specialistė
    Daivutė Galkauskienė
    Archyvo tvarkytoja
    Miroslava Jarkova
    Archyvo tvarkytoja
    Asta Kutkauskienė
    Archyvo tvarkytoja
    Valdas Antanavičius
    Vairuotojas - ūkvedys
  • Kauno skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Vaclovas Ražanskas
    Skyriaus vedėjas
    12
  • Klaipėdos skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Sandra Knyzelienė
    Skyriaus vedėja
    220
    Erlanda Monstvilienė
    Patarėja
    105
    Asta Jucienė
    Vyriausioji specialistė
    104
    Žana Semeniuk
    Vyriausioji specialistė
    105
    Raimonda Beržanskienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Laura Butkevičienė
    Vyresnioji specialistė
    3
    Vaida Dargužaitė
    Vyresnioji specialistė
    115
    Jūratė Daukšienė
    Vyresnioji specialistė
    106
    Audronė Giniotienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Jelena Griškevičienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Loreta Jokšienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Edita Karopčikienė
    Vyresnioji specialistė
    106
    Ina Morozova
    Vyresnioji specialistė
    103
    Regina Osipenko
    Vyresnioji specialistė
    103
    Jurgita Overlingienė
    Vyresnioji specialistė
    101
    Viktorija Pašilienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Rina Rimkienė
    Vyresnioji specialistė
    107
    Jolita Rimkutė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Audronė Savickienė
    Vyresnioji specialistė
    107
    Valia Sinickienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Lina Sodienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Lina Stonkienė
    Vyresnioji specialistė
    103
    Renata Stonkienė
    Vyresnioji specialistė
    108
    Erika Vilma Smilgevičienė
    Vyresnioji specialistė
    113
    Danutė Šideikienė
    Vyresnioji specialistė
    3
    Jūratė Šlažienė
    Vyresnioji specialistė
    102
    Rimantas Urbonas
    Vyresnysis specialistas
    106
    Jolanta Valcerienė
    Vyresnioji specialistė
    4
    Loreta Vinciūnė
    Vyresnioji specialistė
    106
    Vita Vėberienė
    Vyresnioji specialistė
    106
    Vilma Andrulienė
    Specialistė
    103
    Ramunė Chvatova
    Specialistė
    101
    Rita Stanislava Gūžė
    Specialistė
    103
    Raimonda Kairienė
    Specialistė
    115
    Indrė Barvydė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    103
    Rita Gargasienė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    3
    Vaida Jonauskienė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    103
    Lina Kairienė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    108
    Jekaterina Kanapeckė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    103
    Inga Martinkutė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    101
    Karolina Vaitkutė
    Klientų aptarnavimo specialistė
    103
    Nonita Kasperavičienė
    Archyvo tvarkytoja
    213
    Sonata Vasiliauskaitė
    Archyvo tvarkytoja
    104
    Rimantas Apulskis
    Vairuotojas - ūkvedys
    110
  • Šiaulių skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Lina Kiaunienė
    Skyriaus vedėja
    268
  • Panevėžio skyrius
    Vardas pavardė
    Pareigos
    Tel.
    Kabineto nr.
    Bronislava Pliavgienė
    Skyriaus vedėja
    103
Paskutinė atnaujinimo data: 2023-01-04