BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Centrinė įstaiga

Informacija apie Migracijos departamento centrinės įstaigos (Sapiegos g. 1, Vilniuje) teikiamas paslaugas teikiama telefonu 8 707 67000 (skambinant iš užsienio tel. +370 5 271 7112)

Šalia įėjimo į Migracijos departamento prie Vidaus reikalų ministerijos pastatą rezervuotos 3 automobilių stovėjimo vietos Migracijos departamento svečiams. Migracijos departamento svečiai, norintys palikti automobilius šiose vietose, turi departamento priimamajame iš specialisto pasiimti automobilio statymo taloną. Talonas paliekamas už automobilio priekinio stiklo matomoje vietoje.

Atkreipiame klientų dėmesį, kad už migracijos paslaugas Migracijos departamento centrinėje įstaigoje (Sapiegos g. 1) klientai gali atsiskaityti tik banko kortelėmis, grynieji pinigai nėra priimami. Klientai taip pat už paslaugas gali sumokėti bankiniu pavedimu ir Migracijos departamento darbuotojams pateikti tai patvirtinančius dokumentus.