BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Asmenų aptarnavimas

Informacija apie migracijos paslaugas klientams lietuvių, rusų ir anglų kalbomis teikiama telefono numeriu 8 707 67000 (skambinant iš užsienio tel. +370 5 271 7112) arba el. paštu info@migracija.gov.lt.

Techniniai klausimai ir MIGRIS sistemos sutrikimai - el. paštu migris@migracija.gov.lt

Užsieniečiai Migracijos departamente aptarnaujami tik iš anksto rezervuotu laiku.

Rezervuoti priėmimo laiką galima svetainėje www.migracija.lt.

Klientų prašome atvykti ne anksčiau kaip 10 min. iki rezervuoto vizito laiko. Primename, kad atvykus į Migracijos departamentą privaloma dėvėti veido kaukę (rekomenduojame dėvėti medicinines veido kaukes).

Naudinga informacija.

 

Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka

Migracijos departamento klientams teikiamos tik elektroninės paslaugos. Vizitui pas specialistą rekomenduojama registruotis iš anksto interneto puslapyje www.migracija.lt. Taip pat aptarnaujami klientai, atvykę be išankstinės registracijos, tačiau  priėmimo pas specialistą jiems tektų laukti gyvoje eilėje.

Atkreipiame dėmesį, kad klientų aptarnavimas laikinai stabdomas Rietave.

Atsižvelgiant į atskirų klientų grupių poreikius (asmenys nuo 60 metų amžiaus, neįgalūs asmenys, vaikai iki 5 metų ir besilaukiančios moterys), savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, sudaromos sąlygos pagamintus dokumentus atsiimti minėtų asmenų giminaičiams (vaikams, broliams, seserims, sutuoktiniams, anūkams ir proanūkiams), jeigu klientai pateikia laisvos formos sutikimą, kad jų dokumentus atsiimtų kiti asmenys.

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia.

Informacija apie migracijos paslaugas teikiama telefonu 8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt ir per Facebook paskyrą.