BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Asmenų aptarnavimas

Informacija apie migracijos paslaugas klientams lietuvių, rusų ir anglų kalbomis teikiama telefono numeriu 8 707 67000 (skambinant iš užsienio tel. +370 5 271 7112) arba el. paštu info@migracija.gov.lt.

Techniniai klausimai ir MIGRIS sistemos sutrikimai - el. paštu migris@migracija.gov.lt

Užsieniečiai Migracijos departamente aptarnaujami tik iš anksto rezervuotu laiku.

Rezervuoti priėmimo laiką galima svetainėje www.migracija.lt.

Naudinga informacija.

 

 

Migracijos departamento aptarnavimo tvarka sugriežtinto karantino sąlygomis

Migracijos departamentas informuoja, kad nuo gruodžio 16 d. klientus aptarnaus tik pagal jų gyvenamąją vietą. Papildomų aptarnavimo tvarkos pakeitimų imtasi atsižvelgus į Vyriausybės sprendimą griežtinti karantino sąlygas ir riboti asmenų judėjimą šalies viduje.

Migracijos departamentas atkreipia klientų dėmesį, kad asmenys bus aptarnaujami tik tame Migracijos departamento padalinyje, kuris aptarnauja savivaldybę, kurioje yra deklaruota kliento gyvenamoji vieta. Išimtis bus taikoma asmenims, kurie jau yra užsisakę dokumento gaminimo paslaugą – pagamintus dokumentus klientai turės atsiimti tame klientų aptarnavimo padalinyje, kuriame šiuos dokumentus užsisakė.

Naujoji tvarka yra laikina ir taikoma nuo 2020 m. gruodžio 16 d. 00 val. iki 2021 m. sausio 31 d. 24 val.

Migracijos departamento centrinėje įstaigoje asmenų aptarnavimo tvarka nesikeičia.

 

Dėl COVID-19 grėsmės Migracijos departamente keičiama klientų aptarnavimo tvarka

Atsižvelgiant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą, laikinai keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – siekiant klientus ir darbuotojus apsaugoti nuo galimų rizikų, šalyje paskelbto karantino dėl COVID-19 ligos metu klientams bus teikiamos tik elektroninės paslaugos, o dėl privalomųjų vizitų registruojamasi iš anksto interneto puslapyje www.migracija.lt. Be išankstinės vizito rezervacijos atvykę klientai nebus aptarnaujami.

Laikinai nebus teikiama mobili atvykimo į namus ar kitą vietą paslauga.

Atkreipiame dėmesį į tai, kad laikinai stabdomas klientų aptarnavimas Neringoje, Rietave, Pagėgiuose, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Širvintose, Zarasuose ir Ignalinoje.

Atsižvelgiant į atskirų klientų grupių poreikius (asmenys nuo 60 metų amžiaus, neįgalūs asmenys, vaikai iki 5 metų ir besilaukiančios moterys), savivaldybėse, kuriose skelbiamas karantinas, sudaromos sąlygos pagamintus dokumentus atsiimti minėtų asmenų giminaičiams (vaikams, broliams, seserims, sutuoktiniams, anūkams ir proanūkiams), jeigu klientai pateikia laisvos formos sutikimą, kad jų dokumentus atsiimtų kiti asmenys.

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia.

Migracijos departamentas prašo klientų atsakingai įvertinti vykimo į įstaigą būtinumą ir, esant galimybei, vizitą nukelti vėlesniam laikui, dėl papildomos informacijos kviečia kreiptis telefonu 8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt ir per Facebook paskyrą.