BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Kurjerio paslauga

Kliento pageidavimu asmens tapatybės kortelę, jeigu ji yra be įrašyto asmens elektroninės atpažinties sertifikato ir kvalifikuoto elektroninio parašo sertifikato, ar pasą galima pristatyti kliento nurodytu adresu Lietuvoje ir įteikti per kurjerį. 
Paslaugos kaina – 9,99 Eur už kiekvieną atskirai užsakomą asmens dokumentą. 
Sumokėti už šią paslaugą galima tik mokėjimo kortele vietoje.
Paslauga teikiama tik kreipiantis dėl asmens tapatybės kortelės ar paso išdavimo (keitimo) bendra tvarka. 
Kurjerio paslauga nebus teikiama tokiais atvejais:
•    kai Lietuvos Respublikos asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas išduodamas pirmą kartą;
•    kai pilietis pageidauja asmens dokumentą gauti skubos tvarka, t. y tą pačią dieną, per 1 darbo dieną ar 5 darbo dienas;
•    prašymo išduoti asmens tapatybės kortelę teikimo metu pilietis išreiškė pageidavimą, kad asmens tapatybės kortelėje būtų įrašytas asmens elektroninės atpažinties sertifikatas ir kvalifikuotas elektroninio parašo sertifikatas;
•    asmuo neturi galiojančio asmens dokumento (paso ar asmens tapatybės kortelės – t. y. jį pametė, jis pavogtas arba jo galiojimas baigėsi seniau nei prieš mėnesį).

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-02