BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
kompiuteris.jpg
2022 12 29
Pristatyta leidimų laikinai gyventi išdavimo paslauga per užsienio paslaugų teikėją (papildyta DUK)

Nuo ateinančių metų pradžios Migracijos departamentas pradeda teikti leidimų laikinai gyventi Lietuvoje išdavimo paslaugą per išorės paslaugų teikėją.

LLG-UA.jpg
2022 12 16
Ukrainos karo pabėgėliams – skaitmeniniai leidimai laikinai gyventi Lietuvoje

Nuo ateinančių metų pradžios visiems Lietuvoje esantiems Ukrainos karo pabėgėliams išduodami leidimai laikinai gyventi bus tik skaitmeniniai. Anksčiau leidimus kaip plastikines korteles gavę pabėgėliai jau dabar gali pradėti supaprastintą šių dokumentų keitimo procedūrą.

pasas-2.jpg
2022 12 14
Lietuvos piliečiams lengvinama antro asmens dokumento užsakymo tvarka

Vieną asmens dokumentą, pasą arba asmens tapatybės kortelę, turintiems Lietuvos piliečiams antrą dokumentą gauti bus paprasčiau. Tiesa, toks palengvinimas galios tik tuo atveju, jei nuo paskutinio asmens biometrinių duomenų nuskaitymo bus praėję ne daugiau kaip 6 mėnesiai.

MD.jpg
2022 12 14
Šiaulių skyriuje dėl techninių nesklandumų sustabdytas asmenų aptarnavimas

Migracijos departamento Šiaulių skyriuje (Aušros al. 19, Šiauliai) dėl techninių nesklandumų sutriko klientų aptarnavimas. Migracijos departamentas atsiprašo už nepatogumus. 

klaipeda.jpg
2022 12 09
Migracijos departamente minima Tarptautinė antikorupcijos diena

Gruodžio 9-ąją Migracijos departamente bei jo padaliniuose, kaip ir kitose Lietuvos valstybės bei savivaldybių įstaigose, minima Tarptautinė antikorupcijos diena.

kompiuteris.jpg
2022 12 06
Leidimą laikinai gyventi užsieniečiai galės gauti prieš atvykdami į Lietuvą

Nuo ateinančių metų pradžios Migracijos departamentas pradeda teikti leidimų laikinai gyventi Lietuvoje išdavimo paslaugą per išorės paslaugų teikėją. Juo viešojo pirkimo būdu pasirinkta kompanija „VFS Global“, didžiausia pasaulyje užsakomųjų paslaugų ir technologijų įmonė, panašias paslaugas teikianti daugelio šalių vyriausybėms bei ...

pildymas.jpg
2022 12 05
Apsigyventi Lietuvoje pageidausiantiems užsieniečiams – specialus klausimynas

Leidimų gyventi Lietuvoje ar nacionalinių vizų panorusiems Rusijos ir Baltarusijos piliečiams privaloma pildyti specialų klausimyną, o jame pateikta informacija turės lemiamos įtakos priimant sprendimus dėl tokių asmenų buvimo šalyje. Užsieniečiui atsisakius pildyti ar nepilnai užpildžius klausimyną, jo prašymas net nebus priimamas. Šį ...

sukciai.jpg
2022 12 02
Migracijos departamentas įspėja saugotis telefoninių sukčių

Pastaruoju metu itin padaugėjo gyventojų paklausimų apie jiems skambinusius įtartinus asmenis. Šie neva prisistatinėja „migracijos darbuotojais“ bei bando apgaule išvilioti bankų prisijungimo duomenis.

seminaras-foto.jpg
2022 11 25
Vilniuje vyko migracijos procesų skaitmeninimui aptarti skirtas seminaras ir praktiniai mokymai

Penktadienį Vilniuje baigėsi dvi dienas trukęs migracijos procesų skaitmeninimui aptarti skirtas seminaras, kurio metu Migracijos departamento darbuotojams taip pat buvo surengti praktiniai mokymai.

estija.jpg
2022 11 24
Estijos kolegoms pristatyta Migracijos departamento patirtis teikiant elektronines migracijos paslaugas bei išduodant asmens dokumentus

Migracijos departamente viešėjusi Estijos policijos bei sienos apsaugos tarnybos atstovų delegacija domėjosi asmens dokumentų išdavimo procesais Lietuvoje, elektroninio rezidento statuso suteikimo ypatumais ir kitomis užsieniečiams teikiamomis elektroninėmis paslaugomis.

kontrole.jpg
2022 11 22
Ministrė A. Bilotaitė: turime apsaugoti valstybę nuo asmenų, galinčių kelti grėsmę nacionaliniam saugumui

Vidaus reikalų ministerija, siekdama, kad į šalį neatvyktų Lietuvai priešiškų užsienio valstybių piliečiai, galintys kelti grėsmę nacionaliniam saugumui ir viešajai tvarkai, keičia teisinį reguliavimą.

pranesimas.jpg
2022 11 17
Piliečiai kviečiami pranešti apie įtartinus užsieniečius

Vidaus reikalų ministerija sureagavo į viešai paskelbtą informaciją apie Lietuvoje gyvenančio Rusijos piliečio S. Ivaškovskio galimus ryšius su Kremliaus režimu. Valstybės saugumo departamentui patvirtinus informaciją dėl grėsmės nacionaliniam saugumui, Migracijos departamentas panaikino jo leidimą gyventi Lietuvoje.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 8 Pirmyn