BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

RSS Spausdinti
sportas.jpg
2018 12 31
Įsigalioja įstatymo pakeitimai atvykstantiems sportininkams, treneriams

Nuo 2019 m. sausio 1 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos įstatymo „Dėl užsieniečių teisinės padėties“ 45 straipsnio 1 dalies 3 punkto pakeitimas, kad leidimas laikinai gyventi gali būti išduodamas užsieniečiui, kuris užsiima ir ketina toliau užsiimti teisėta veikla Lietuvos Respublikoje, kai jis yra sportininkas, dalyvaujantis aukšto meistriškumo sporte, ...

building-joy-planning-plans.jpg
2018 12 21
Patvirtintas Profesijų, kurių darbuotojų trūksta Lietuvos Respublikoje, sąrašas pagal ekonominės veiklos rūšis 2019 m. I pusmečiui

 Į sąrašą patenkančių profesijų atstovams viza ar leidimas gyventi  išduodamas paprastesne tvarka.

Atviros durys.jpg
2018 12 18
Migracijos departamentas surengė atvirų durų dieną

Šiandien yra Tarptautinė migrantų diena. Minėdami šią dieną, Migracijos departamento darbuotojai surengė atvirų durų dieną.

Priesaika_internetui.png
2018 12 13
Prisiekė Lietuvos Respublikai

Gruodžio 12 d. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisiekė ir tapo Lietuvos Respublikos piliečiais 10 asmenų, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta ar grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Sutartis1.jpg
2018 12 12
Startuoja MIGRIS kūrimo darbai

Šiandien Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė ir UAB „Asseco Lietuva“ direktorius Albertas Šermokas pasirašė sutartį dėl Lietuvos migracijos informacinės sistemos (MIGRIS) kūrimo. MIGRIS pagerins migracijos paslaugų kokybę ir užtikrins visuomenės pasitenkinimą gaunamomis paslaugomis, didins atsakingų institucijų darbo procesų vykdymo efektyvumą ir sukurs pažangias el. migracijos ...

3.png
2018 12 12
Migracijos departamentas kviečia į atvirų durų dieną

Gruodžio 18 d. nuo 10 iki 15 val.  Migracijos departamentas kviečia į svečius paminėti Tarptautinę migrantų dieną kartu!      

Trukmė1.png
2018 12 07
Nuo šiol bus skelbiama prašymų išduoti leidimą laikinai gyventi vidutinė nagrinėjimo trukmė

Atsižvelgdamas į verslo poreikį planuoti žmogiškuosius išteklius ir užsieniečių pageidavimą iš anksto pasiruošti persikėlimui į Lietuvos Respubliką, nuo šiandien kiekvieną mėnesį Migracijos departamentas skelbs prašymų išduoti leidimus laikinai gyventi nagrinėjimo vidutinę trukmę. Duomenys apie leidimus laikinai gyventi ...

Priesaika_internetui.png
2018 11 29
Prisiekė Lietuvos Respublikai

Lapkričio 29 d. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisiekė ir tapo Lietuvos Respublikos piliečiais 21 asmuo, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta ar grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Padidinamasis stiklas.jpg
2018 11 23
Migracijos departamentas – po padidinamuoju stiklu

Šiuo metu Migracijos departamente vykdomas neplaninis auditas, kurį inicijavo vidaus reikalų ministras, siekdamas įvertinti, kaip departamento direktorė įgyvendina jai iškeltas 2018 metų užduotis. „Šiais metais iškeltos labai ambicingos užduotys. Tačiau auditas leidžia mums įsitikinti, kiek daug mes padarėme,“ – akcentuoja direktorė Evelina Gudzinskaitė.

adult-bright-business-306533.jpg
2018 10 30
Pilietybės skyrius į savo komandą kviečia viešojo administravimo specialistą!

Pilietybės skyrius į savo komandą kviečia viešojo administravimo specialistą (darbas pagal darbo sutartį), kuris priims klientų prašymus, pareiškimus, skundus, dokumentus, tvarkys duomenis Pilietybės skyriaus kompetncijos klausimais, rūpinsis vaizdinės medžiagos pateikimu. Pretendentų prašymų lauksime iki š. m. lapkričio 8 d. ...

charles-koh-365298-unsplash.jpg
2018 10 30
Kontrolės skyrius į savo komandą kviečia dokumentų tvarkytoją!

Kontrolės skyrius ieško dokumentų tvarkytojo (darbas pagal darbo sutartį), kuris tvarkys Užsieniečių registro duomenis, užsieniečių bylas ir Kontrolės skyriaus bylas pagal dokumentacijos planą, nagrinės fizinių ir juridinių asmenų prašymus ir pranešimus. Pretendentų prašymų lauksime iki š. m. lapkričio 8 d. (įskaitytinai).

Priesaika_internetui.png
2018 10 11
Prisiekė Lietuvos Respublikai

Spalio 11 d. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisiekė ir tapo Lietuvos Respublikos piliečiais 28 asmenys kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta ar grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 Pirmyn