Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

pexels-photo-577585.jpeg
2020 07 07
Dėl techninių kliūčių trumpam sutriko klientų aptarnavimas Varėnoje

Migracijos departamentas informuoja, kad dėl techninių kliūčių laikinai nebus priimami piliečių prašymai Alytaus skyriaus nutolusioje darbo vietoje Varėnoje (M. K. Čiurlionio g. 53, Varėna).

Veiklos pristatymas.jpg
2020 07 02
Diskutuota Lietuvos migracijos politikos ateities tema

Migracijos funkcijų pertvarkos metinių proga Migracijos departamentas kartu su Vidaus reikalų ministerija š. m. liepos 1 d. surengė panelio diskusiją, skirtą aptarti Lietuvos migracijos politikos ateitį. Joje dalyvavo atsakingi Vidaus reikalų ministerijos, kitų institucijų tarnautojai, Migracijos departamento darbuotojai ir įstaigos partneriai – atstovai iš Socialinės apsaugos...

aptarnavimo specialistas.jpg
2020 07 01
Migracijos departamentas ieško darbuotojų

Migracijos departamentas skelbia konkursus į Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus vyriausiojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) ir Prieglobsčio skyriaus vyresniojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas.

airport-travel-traveler-business-suitcase.jpg
2020 06 29
Baltarusijos piliečiams palankūs susitarimai su Europos Sąjunga

Migracijos departamentas informuoja, kad š. m. liepos 1 d. įsigalioja Europos Sąjungos ir Baltarusijos Respublikos susitarimas dėl vizų išdavimo tvarkos supaprastinimo ir Europos Sąjungos ir Baltarusijos Respublikos susitarimas dėl be leidimo gyvenančių asmenų readmisijos.

60 euru.jpeg
2020 06 26
Nacionalinė viza į Lietuvą Baltarusijos piliečiams kainuos 60 eurų

Migracijos departamentas informuoja, kad nuo liepos 1 d. Baltarusijos Respublikos piliečiams bus taikomas 60 Eurų konsulinis mokestis ir valstybės rinkliava už prašymų išduoti nacionalines vizas priėmimą ir svarstymą, sprendimo dėl jų išdavimo ar atsisakymo išduoti priėmimą.

priesaikai +.jpg
2020 06 26
Lietuvos Respublikos piliečiais tapo 19 asmenų

Birželio 26 d. Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija – Lietuvos Respublikos piliečiais tapo 19 asmenų, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

pabėgėliai.jpg
2020 06 18
1 proc. žmonijos yra netekę namų: UNHCR ataskaita dėl pasaulinių tendencijų

Jungtinių Tautų pabėgėlių agentūra (UNHCR), šiandien kreipiasi į visas pasaulio šalis, prašydama dėti gerokai daugiau pastangų ieškant namų milijonams pabėgėlių ir dėl konfliktų, persekiojimo ar didelių neramumų priverstinai savo namus palikusiems žmonėms.

po karantino.jpg
2020 06 16
Migracijos departamentas: laiku neišvykusiems trečiųjų šalių piliečiams, nebus taikoma administracinė atsakomybė

Užsieniečiams, kurių teisėto buvimo Lietuvoje laikotarpis baigėsi tuomet, kai Lietuvoje buvo paskelbtas karantinas ir kurie ne dėl savo kaltės negalėjo ar negali laiku išvykti iš Lietuvos, 2 mėnesius nuo karantino pabaigos nebus priimami sprendimai dėl grąžinimo ir nebus taikoma administracinė...

Migris virselis LRV.png
2020 06 12
Nuo birželio 17 d. – įprasta klientų aptarnavimo tvarka

Migracijos departamentas informuoja, kad pasibaigus paskelbtam karantinui (t. y. nuo š. m. birželio 17 d.) netenka galios visos klientų aptarnavimo išimtys, taikytos per karantiną.

Aptarnavimas.jpg
2020 06 12
Migracijos departamentas skelbia atranką į darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareigas

Migracijos departamentas ieško Vilniaus skyriaus klientų priėmimo ir aptarnavimo specialisto.

Perspejimas.jpg
2020 06 02
Migracijos departamentas įspėja būti budriems

Migracijos departamentą pasiekė žinia, kad žmonės sulaukia skambučių iš neva Migracijos departamento specialistų, kurie teiraujasi informacijos apie asmens banko sąskaitą ir prašo pasakyti prisijungimo prie elektroninės bankininkystės kodus.

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 5 Pirmyn