BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Ukrainos piliečiai turės mokėti už vizos išdavimą

Data

2021 08 25

Įvertinimas
0
Vizos.jpg

Migracijos departamentas informuoja, kad 2021 m. rugpjūčio 26 d. įsigalioja Lietuvos Respublikos Vyriausybės ir Ukrainos ministrų kabineto susitarimas dėl mokesčių už ilgalaikes (nacionalines) vizas. Įsigaliojus šiam susitarimui, Ukrainos piliečiams nacionalinės vizos išdavimas kainuos 120 eurų. Ukrainos piliečiams, dėl kurių Migracijos departamentas priėmė sprendimą išduoti ar pakeisti leidimą gyventi arba Sąjungos piliečio šeimos nario leidimo gyventi šalyje kortelę, taip pat šiuos dokumentus praradusiems užsienyje, nacionalinės vizos išdavimas kainuos 60 eurų. 

Tais atvejais, kai Ukrainos pilietis nuo valstybės rinkliavos ar konsulinio mokesčio yra atleistas pagal Rinkliavų įstatymą arba Konsulinio mokesčio įstatymą – viza ir toliau bus išduodama nemokamai.