BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Tauragės skyrius klientus aptarnauja naujose patalpose

Data

2019 11 04

Įvertinimas
0
Tauragės atidarymas.jpg

Šių metų lapkričio 4-ąją Migracijos departamento Tauragės skyrius klientus pradėjo priiminėti naujose patalpose – skyrius įsikūrė Stoties g. 15, Tauragėje.

Naujų patalpų atidarymo šventėje, kuri kaip tik ir vyko lapkričio 4-ąją, dalyvavo vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius, Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas, Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Marius Draudvila ir kiti garbingi svečiai.

Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė, sveikindama svečius ir kviesdama juos apžiūrėti naująsias skyriaus patalpas, džiaugėsi patogia klientams skyriaus vieta mieste, geresnėmis specialistų darbo ir klientų aptarnavimo sąlygomis: „Visuomet tampa malonu įgyvendinus siekius. Tikimės, Migracijos departamento klientai įvertins mūsų pastangas sukurti kiek galima geresnes aptarnavimo sąlygas ir teikti kuo patogesnes paslaugas. Šiandien turime dar vieną džiugią žinią – pradeda veikti Migracijos departamento skambučių centras, kurio darbuotojai telefonu ir el. paštu teiks informaciją klientams. Tai yra dar viena klientų aptarnavimo gerinimo priemonė.“

Nuo lapkričio 4 d. Tauragės skyriuje, kaip ir kituose Migracijos departamento teritoriniuose skyriuose, pasikeitė ir klientų aptarnavimo laikas – klientai aptarnaujami:

pirmadieniais – nuo 7.30 iki 18.30 val.;

antradieniais–ketvirtadieniais – nuo 7.30 iki 16.30 val.;

penktadieniais – nuo 7.30 iki 15.15 val. (be pietų pertraukos).