BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Su atnaujintomis migracijos procedūromis ir paslaugomis supažindinti Kauno įmonių ir įstaigų atstovai

Data

2019 11 20

Įvertinimas
0
Kauno mokymai.jpg

Migracijos departamento Kauno skyriaus specialistai šią savaitę surengė atskirus pažintinius seminarus Kauno įmonių ir mokymo įstaigų atstovams. Seminaruose buvo pristatomos Lietuvos migracijos informacinės sistemos MIGRIS galimybės, mokomasi ja naudotis.

Pristatant MIGRIS veikimo principą, buvo nuosekliai aptartos migracijos procedūros ir Migracijos departamento teikiamos paslaugos įsidarbinti Lietuvoje norintiems užsieniečiams, juos įdarbinti siekiantiems darbdaviams ir studijuoti kviečiančioms mokymo įstaigoms.

Kauno skyriaus migracijos specialistų iniciatyva pasiteisino – į susitikimus atvyko apie penkiasdešimt įmonių ir mokymo įstaigų atstovų. Be anksčiau minėtų seminarui parengtų temų, specialistai dar aptarė dažnesnes klientų klaidas naudojantis MIGRIS, atsakė į visus pageidaujančiųjų sužinoti daugiau klausimus ir paaiškino, kur turėtų ieškoti papildomos informacijos.