BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Prasmingai paminėta Tarptautinė migrantų diena

Data

2019 12 19

Įvertinimas
0
_DSC0315.JPG

Gruodžio 18-ąją Migracijos departamentas minėjo Tarptautinę migrantų dieną. Minėjimas surengtas kartu su Tarptautinės migracijos organizacijos (toliau – TMO) Vilniaus biuro darbuotojais, todėl buvo gausus dalyviais ir turtingas turiniu.

Prasmingą renginį žadėjo jau pati jo pradžia – dalyvius sujaudino Lietuvoje studijuojančios ukrainietės Yelizavetos Izmalkovos emocionaliai atliekama daina „Malva“, TMO Vilniaus biuro vadovės Audros Sipavičienės pasidalytos mintys ir renginį pradėjusios Migracijos departamento direktorės Evelinos Gudzinskaitės žodžiai. Teminį renginį dar labiau sustiprino TMO Vilniaus biuro pademonstruotas Nyderlandų režisieriaus Guido Hendrikx dokumentinis filmas apie prieglobsčio prašytojus „Svetimas rojuje“, jo aptarimas, darbuotojų diskusija apie atskiras filmo scenas, jų skirtumus ir panašumus su realia Migracijos departamento ir TMO veikla.

Ramesnė atmosfera įsivyravo antroje Tarptautinės migrantų dienos minėjimo dalyje, skirtoje susipažinti su skirtingų tautų virtuve – Migracijos departamento ir TMO Vilniaus biuro darbuotojai surengė tautinių vaišių stalą, ragavo vieni kitų gamintus patiekalus, keitėsi receptais ir patiekalų gaminimo ypatybėmis.