BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pirmieji nauji darbuotojai darbą prieglobsčio srityje pradeda jau šiandien

Data

2021 07 30

Įvertinimas
0
pexels-fauxels-3184428 (1).jpg

Migracijos departamentas baigė vykdyti darbuotojų atrankas į skelbtas 56 naujas darbo vietas, įsteigtas dirbti su prieglobsčio prašytojų antplūdžiu paskelbtos ekstremalios situacijos laikotarpiu – pretenduojančiųjų buvo ne vienas šimtas.

„Esu sujaudinta žmonių pilietiškumo ir tuo, kad jie taip noriai ir gausiai atsiliepė į Migracijos departamento kvietimą padėti šiuo sunkiu momentu, sprendžiant sudėtingą valstybei situaciją, – sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Sulaukėme labai daug motyvuotų, kvalifikuotų, pasirengusių naujiems iššūkiams žmonių. Dėkoju visiems, kurie padėjo skleisti šią svarbią žinią, kurie atsiliepė į kvietimą ir sudalyvavo atrankose. Nekantrauju  susitikti su naujais darbuotojais kitą savaitę ir susipažinti artimiau.“

Pirmoji darbuotoja, laimėjusi atranką anksčiau šią savaitę, darbą Migracijos departamente pradėjo jau šiandien.