BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


PATIKSLINTA INFORMACIJA dėl pragyvenimo Lietuvos Respublikoje lėšų dydžio užsieniečiui, prašančiam išduoti nacionalinę vizą ar leidimą gyventi Lietuvos Respublikoje

Data

2019 01 14

Įvertinimas
0
banking-business-cent-332304.jpg

Atsiprašome už 2019 m. sausio 9 d. suteiktą klaidingą informaciją dėl užsieniečio pragyvenimo Lietuvos Respublikoje lėšų dydžio.

Informuojame, kad nuo 2019 m. sausio 1 d. užsieniečio pragyvenimo Lietuvos Respublikoje lėšų, kuris gali būti laikomas pakankamu pragyventi vieną kalendorinį mėnesį Lietuvos Respublikoje užsieniečiui, prašančiam išduoti nacionalinę vizą ar leidimą gyventi Lietuvos, dydis yra:

1. Užsieniečiui, ketinančiam studijuoti, mokytis, stažuotis, kelti kvalifikaciją 278 Eur, t. y. 0,5 MMA
2. Užsieniečiui, neturinčiam 18 metų 278 Eur, t. y. 0,5 MMA
3. Kitiems užsieniečiams 555 Eur, t. y. 1 MMA

Pažymėtina, kad užsienietis, prašantis išduoti nacionalinę vizą taip pat turi pateikti ir dokumentą, patvirtinantį, kad turi pakankamai lėšų grįžti į kilmės valstybę ar užsienio valstybę, į kurią jis turi teisę vykti. Pakankamas grįžimo lėšų dydis yra 1 MMA.