copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Pasikeitė Klaipėdos skyriaus nutolusios darbo vietos Neringoje darbo laikas

Data

2020 01 07

Įvertinimas
0
Neringa.png

Nuo 2020 m. sausio 1 d. keitėsi Migracijos departamento prie LR vidaus reikalų ministerijos (toliau – Migracijos departamentas) Klaipėdos skyriaus nutolusios darbo vietos Neringoje darbo laikas.

Klientai aptarnaujami įprastoje vietoje Taikos g. 5, Neringa,  vieną kartą per mėnesį, t. y.  antrą mėnesio antradienį, nuo 9.00 – 11.30., 12.15-15.30 val.

Migracijos departamentas primena, kad nutolusioje darbo vietoje Neringoje aptarnaujami tik Lietuvos Respublikos piliečiai asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinančių dokumentų įgijimo klausimais bendra tvarka. 

Pageidaujantiems Lietuvos Respublikos pasą ar asmens tapatybės kortelę gauti skubos tvarka,  siūlome kreiptis į artimiausią Migracijos departamento padalinį, nepriklausomai nuo deklaruotos gyvenamosios vietos.

Informacija migracijos klausimais teikiama telefonu 8 707 67000.