copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Naujausia informacija apie migracijos rodiklius Lietuvos Respublikoje

Data

2020 07 20

Įvertinimas
0
Naujausi rodikliai.jpg

Išankstiniais duomenimis, š. m. liepos 1 d. Lietuvoje gyveno 82754 užsieniečiai. Jų dalis bendrame Lietuvos gyventojų skaičiuje sudarė 2,96 proc. Per vienerius metus užsieniečių skaičius padidėjo 23,7 proc. arba 15,9 tūkst. Ypač sparčiai didėjo užsieniečių, turinčių leidimą laikinai gyventi Lietuvoje (net 37,3 proc.). Tačiau jau kurį laiką yra stebimas gyvenančių Lietuvoje užsieniečių, turinčių ilgalaikio gyventojo leidimą gyventi Europos Sąjungoje, skaičiaus mažėjimas (per metus jų skaičius sumažėjo 1,5 proc.). Pasikeitimus rasite infografike.

Dėl COVID-19 pandemijos ir galiojančių asmenų judėjimo per valstybių sienas apribojimų sumažėjo dauguma pagrindinių migracijos rodiklių reikšmių. Tik pilietybės srityje per praėjusį vienerių metų laikotarpį žymiai padidėjo asmenų, kuriems buvo atkurta Lietuvos pilietybė, skaičius – 2 kartus.

Pagrindinius migracijos rodiklius Lietuvos Respublikoje rasite čia.