BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos specialistų renginys sulaukė didelio įmonių ir įstaigų atstovų susidomėjimo

Data

2019 10 25

Įvertinimas
0
Klaipedoje.png

Spalio 24 d. Migracijos departamento Klaipėdos skyriaus specialistai susitiko su įmonių bei mokymo įstaigų atstovais. Susitikimo metu pristatytos teisės aktų naujovės, migracijos procedūrų pasikeitimai, klientų aptarnavimo Migracijos departamente tvarka.

Specialistai atsakė į įmonių ir mokymo įstaigų atstovų klausimus, demonstravo, kaip naudotis Lietuvos migracijos informacine sistema (MIGRIS), interaktyviai užpildė prašymą dėl leidimo laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje ir rezervavo atvykimo į Migracijos departamentą laiką.

Institucijų atstovams buvo paaiškintos pagrindinės MIGRIS funkcijos – vieningas užsieniečių identifikavimas (e.Rezidentas), elektroninis prašymas, dokumentų nagrinėjimas ir bylos nagrinėjimo stebėsena.

Institucijų atstovai džiaugėsi, kad trumpėja leidimo gyventi Lietuvoje gavimo laikas, aiški prašymo pateikimo ir laiko rezervavimo sistema.

Renginys sulaukė didžiulio susidomėjimo, į susitikimą su Migracijos departamento Klaipėdos skyriaus specialistais atvyko 109 įmonių ir mokymo įstaigų atstovai, tad tokius naujienų pristatymus planuojama rengti ir ateityje.