BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos paslaugos Vilniuje bus teikiamos naujose patalpose

Data

2020 10 19

Įvertinimas
0
laikrodis lrv.jpg

Migracijos departamento Vilniaus skyrius keliasi į naujas patalpas ir nuo š. m. spalio 28 d. 13 val. klientus pasitiks kitoje Vilniaus vietoje – Vytenio g. 18. Naujos patalpos buvo kuriamos atsižvelgiant į klientų ir darbuotojų poreikius bei lūkesčius, siekiant palankesnių sąlygų lankytojams, geresnės klientų aptarnavimo kokybės.

Naujasis Vilniaus skyrius sostinės gyventojus ir svečius pasitiks erdvia beveik 700 kvadratinių metrų klientų aptarnavimo sale, išsidėsčiusia pirmame pastato aukšte ir suskirstyta į funkcines paslaugų teikimo erdves, patogiu įėjimu ir laukiamąja zona neįgaliesiems. Neužmiršti ir mažieji lankytojai – jiems yra skirtos net dvi žaidimų aikštelės. Siekiant spartesnio klientų aptarnavimo, naujose patalpose įrengta daugiau priėmimo langelių, įdiegta moderni eilių valdymo sistema, siekiant sklandesnės komunikacijos – informaciniai ekranai su aktualiomis žiniomis apie migracijos paslaugas.

„Vienas svarbiausių mūsų tikslų yra teikti kuo aukštesnio lygio paslaugas klientams, – sako Migracijos departamento direktorė Evelina Gudzinskaitė. – Tai užtikrinti padeda ir šiuolaikiški sprendimai. Vilniaus mieste pirmajame pradėsime naudoti naujos kartos biometrinių duomenų surinkimo įrenginius, taip pat įrengėme klientų aptarnavimo kokybės vertinimo pultus. Tikimės, mūsų pastangas Vilniaus skyriaus klientai įvertins palankiai.“

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad klientai naujose Vilniaus skyriaus patalpose (Vytenio g. 18, Vilnius) spalio 28 d. bus aptarnaujami tik nuo 13 val. Taip pat įspėja, kad spalio 27-ąją dėl biometrinių duomenų surinkimo įrenginių ir susijusios programinės įrangos diegimo darbų klientai Vilniaus skyriuje nebus aptarnaujami, ir atsiprašo už laikinus nepatogumus.