BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka karantino sąlygomis

Data

2020 11 09

Įvertinimas
0
covid-raudona-zona (3).png

Migracijos departamentas informuoja, kad šalyje paskelbto karantino dėl COVID-19 ligos metu keičiama Migracijos departamento klientų aptarnavimo tvarka – klientai bus aptarnaujami tik iš anksto rezervavus vizitą, nebus teikiamos kai kurios paslaugos, nedirbs kai kurios klientų aptarnavimo vietos. Klientų aptarnavimo tvarka keičiama reaguojant į Lietuvos Respublikos Vyriausybės rekomendacijas suvaldyti koronaviruso infekcijos plitimą ir siekiant apsaugoti klientus bei darbuotojus nuo rizikos susirgti COVID-19 liga.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad klientai, atvykę be išankstinės vizito rezervacijos, nebus aptarnaujami. Primename, kad išankstinė registracija vykdoma interneto puslapyje www.migracija.lt. Atkreipiame dėmesį į tai, kad laikinai stabdomas klientų aptarnavimas Neringoje, Rietave, Pagėgiuose, Kalvarijoje, Kazlų Rūdoje, Širvintose, Zarasuose ir Ignalinoje.

Migracijos departamentas taip pat informuoja, kad karantino dėl COVID-19 ligos metu nebus teikiama mobili atvykimo į namus ar kitą vietą paslauga. Tačiau atsižvelgiama į atskirų klientų grupių poreikius – sudaromos sąlygos asmenų nuo 60 metų amžiaus, neįgaliųjų, vaikų iki 5 metų ir besilaukiančiųjų pagamintus dokumentus atsiimti minėtų asmenų giminaičiams (vaikams, broliams, seserims, sutuoktiniams, anūkams ir proanūkiams), tam reikia pateikti klientų laisvos formos sutikimą, kad jų dokumentus atsiimtų kiti asmenys.

Migracijos departamentas atkreipia dėmesį, kad visoje Lietuvos Respublikos teritorijoje prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai, lietuvių kilmę ar teisės atkurti Lietuvos Respublikos pilietybę patvirtinančių pažymėjimų išdavimo, vaikų Lietuvos Respublikos pilietybės ir kt., priimami tik el. būdu, pateikus prašymus per Lietuvos migracijos informacinės sistemą (MIGRIS) adresu www.migracija.lt. Daugiau informacijos apie prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės teikimą el. būdu galite rasti čia ir Migracijos departamento „Youtube“ kanale.

Migracijos departamentas prašo klientų atsakingai įvertinti vykimo į įstaigą būtinumą ir, esant galimybei, vizitą nukelti vėlesniam laikui. Dėl papildomos informacijos kviečiame kreiptis telefonu
8 707 67000, el. paštu info@migracija.gov.lt arba per Facebook paskyrą.