>
2024-02-02

Migracijos departamento interneto svetainėje – aktualiausia imigracijos statistika

Migracijos departamentas pradeda skelbti aktualiausius imigracijos rodiklius: Lietuvoje gyvenančių užsieniečių pagal pilietybę skaičius, užsienio valstybių dešimtuką pagal jų piliečių turimas galiojančias leidimų gyventi rūšis, o taip pat galiojančius leidimus laikinai gyventi pagal jų išdavimo pagrindą.

Šią statistinę informaciją Migracijos departamentas atnaujins reguliariai kiekvieno mėnesio pirmosiomis darbo dienomis ir iškart skelbs savo interneto svetainės migracija.lrv.lt teminiame statistikos skyrelyje. Nuorodą galite rasti čia.

„Daugėjant Lietuvoje gyvenančių užsieniečių, daugėja ir su šiuo faktu susijusių įvairių paklausimų. Matome, kad tokia statistika yra aktuali visuomenei, jos dažnai reikia politikams, savivaldybėms, nevyriausybinių organizacijų atstovams, viešosios informacijos rengėjams“, – sako Evelina Gudzinskaitė, Migracijos departamento direktorė.

Vasario mėnesį Migracijos departamentas taip pat paskelbs bei pristatys svarbiausių 2023 metų statistikos ir veiklos rodiklių rinkinį – Migracijos metraštį.