BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamente vyko būsimos reformos pristatymas

Data

2019 01 11

Įvertinimas
4
Susitikimas su Go Vilnius3.jpg

Šiandien Migracijos departamente vyko susitikimas su „GO Vilnius“, „Investuok Lietuvoje“, „Kurk Lietuvai“, „Renkuosi Lietuvą“, „Work in Lithuania“ LR Ekonomikos ir inovacijų ministerijos, Tarptautinės migracijos organizacijos Vilniaus biuro ir kitų įmonių ir įstaigų atstovais. Susitikimo metu dalyviams apie naujoves migracijos procesų teisniame reglamentavime papasakojo direktorė Evelina Gudzinskaitė.

Pristatymo metu susirinkusiems buvo pristatyta esama ir būsima migracijos valdymo sistema, pokyčiai nuo 2019 m. liepos 1 d., vizija 2020 ir vėlesniems metams. Nuo liepos 1 d. startuos ir Lietuvos migracijos informacinė sistema MIGRIS, kuri padės sutrumpinti migracijos paslaugų teikimo trukmę atsisakant dalies rankinio darbo, įgyvendinant automatizuotus paieškos, duomenų įvedimo ir tikrinimo, standartinių dokumentų formų ir statistinių ataskaitų generavimo, diegiant vieningo ir centralizuoto duomenų saugojimo sprendimus, bus sumažintas asmenims būtinų pateikti dokumentų skaičius, nes institucijos galės keistis turimais duomenimis. 

Susitikimo metu buvo kalbėta apie dažnai klausimų keliantį įstatymą „Dėl užsieniečių teisinės padėties“, , pristatytos naujienos ir planai, susiję su teisiniu aukštos kvalifikacijos darbuotojų imigracijos reglamentavimu, aptartos kitos aktualios temos.

 

Prezentaciją apie naujienas migracijos srityje galite rasti čia.