BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas surengė pažintinį seminarą „Imigracijos ABC“

Data

2019 11 14

Įvertinimas
0
IMG_0331 – kopija.JPG

Migracijos departamentas, atsižvelgdamas į darbdavių pageidavimus, lapkričio 13 d. surengė seminarą, supažindinantį juos su užsieniečių įdarbinimo Lietuvos Respublikoje tvarka.

Seminaras, pavadintas „Imigracijos ABC“, buvo orientuotas į darbdavius, dar neturinčius didelės užsieniečių įdarbinimo patirties, tačiau iš klausimų – atsakymų sesijoje užduodamų klausimų buvo galima suprasti, kad pasitikrinti žinias pravertė ir labiau patyrusiesiems.

Seminare pranešimus skaitė Migracijos departamento specialistės – Imigracijos skyriaus patarėja Vilma Vaitkevičiūtė bei vyriausioji specialistė Jolita Tigrūdytė ir Kontrolės skyriaus vyriausioji specialistė Liucija Zaksaitė, klausimų – atsakymų sesijoje joms talkino Kontrolės skyriaus patarėja Radvilė Bajelytė bei Imigracijos skyriaus vyriausieji specialistai Rokas Tamošaitis ir Mark Veršilov.

Specialisčių demonstruotose pateiktyse buvo labai aiškiai pristatytos užsieniečių įdarbinimo sąlygos ir procedūros, paaiškinta patvirtintų įmonių sąrašo esmė ir jo sudarymo kriterijai, iliustruotos galimybės įdarbinti užsienietį šiam turint nacionalinę vizą ar įgijus leidimą laikinai gyventi, apibūdintos Lietuvos migracijos informacinės sistemos galimybės.

Leidimo laikinai gyventi išdavimas darbo pagrindu

Užsieniečių darbas - nacionalinės vizos

Patvirtintų įmonių sąrašas