BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas skelbia konkursą į Utenos skyriaus vyresniojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas

Data

2020 10 02

Įvertinimas
0
aptarnavimo spec.jpg

Migracijos departamentas skelbia atranką į Utenos skyriaus vyresniojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 6,3 – 1108,8 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta Utenoje).

Prašymai dalyvauti centralizuotai Valstybės tarnybos departamento vykdomame konkurse į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimami 10 darbo dienų (iki 2020 m. spalio 16 d. įskaitytinai) nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje (2020-10-02 skelbimų Nr.  45439) el. būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://www.testavimas.vtd.lt (per VATIS Atrankos modulį).