BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas skelbia konkursą į Pilietybės skyriaus vyresniojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas

Data

2019 11 12

Įvertinimas
0
Pilietybe skyrius.jpg

Migracijos departamentas skelbia atranką į Pilietybės skyriaus vyresniojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 6,5 – 1124,5 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta Vilniuje).

Prašymai dalyvauti centralizuotai Valstybės tarnybos departamento vykdomame konkurse į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimami 10 darbo dienų (iki 2019 m. lapkričio 26 d. įskaitytinai) nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje (2019-11-12 skelbimas Nr. 42951) el. būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://www.testavimas.vtd.lt (per VATIS Atrankos modulį).