BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas skelbia konkursą į Panevėžio skyriaus vyresniojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas

Data

2021 06 11

Įvertinimas
0
atrankoms.jpg

Migracijos departamentas skelbia konkursą į Panevėžio skyriaus vyresniojo specialisto (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas (pareiginės algos koeficientas 8,12 – 1437,24 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta Švenčionyse).

Prašymai dalyvauti centralizuotai Valstybės tarnybos departamento vykdomame konkurse į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimami 10 darbo dienų (iki 2021 m. birželio 28 d. įskaitytinai) nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje (2021-06-11 skelbimas Nr. 47571) el. būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://www.testavimas.vtd.lt (per VATIS Atrankos modulį).