BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas skelbia konkursą į Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus vedėjo (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas

Data

2019 12 04

Įvertinimas
0
korupcijos vadovas.jpg

Migracijos departamentas skelbia konkursą į Korupcijos prevencijos ir vidaus tyrimų skyriaus vedėjo (karjeros valstybės tarnautojo) pareigas pareiginės algos koeficientas 11 – 1903 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta Vilniuje).

Prašymai dalyvauti centralizuotai Valstybės tarnybos departamento vykdomame konkurse į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimami 10 darbo dienų (iki 2019 m. gruodžio 18 d. įskaitytinai) nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje (2019-12-04 skelbimas Nr. 43095) el. būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://www.testavimas.vtd.lt (per VATIS Atrankos modulį).