BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas skelbia konkursą į Kontrolės skyriaus vyresniojo specialisto, karjeros valstybės tarnautojo, pareigas

Data

2020 10 13

Įvertinimas
0
kontrolė.jpg

Migracijos departamentas skelbia atranką į Kontrolės skyriaus vyresniojo specialisto, karjeros valstybės tarnautojo, (2 pareigybės) (pareiginės algos koeficientas 6,5 – 1144 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta Vilniuje).

Prašymai dalyvauti centralizuotai Valstybės tarnybos departamento vykdomame konkurse į karjeros valstybės tarnautojo pareigas priimami 10 darbo dienų (iki 2020 m. spalio 27 d. įskaitytinai) nuo konkurso paskelbimo Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje (2020-10-13 skelbimų Nr.  45525 ir Nr. 45526) el. būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://www.testavimas.vtd.lt (per VATIS atrankos modulį).