BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas skelbia atranką į Pilietybės skyriaus vyresniojo specialisto (pakaitinio valstybės tarnautojo) pareigas

Data

2020 10 06

Įvertinimas
0
aptarnavimo specialistas.jpg

Migracijos departamentas skelbia atranką į Pilietybės skyriaus vyresniojo specialisto (pakaitinio valstybės tarnautojo) pareigas, pareiginės algos koeficientas 6,5 (1144 Eur neatskaičiavus mokesčių; darbo vieta Vilniuje).

Prašymai dalyvauti centralizuotai Valstybės tarnybos departamento vykdomoje atrankoje į pakaitinio valstybės tarnautojo pareigas teikiami 5 darbo dienas (iki 2020 m. spalio 13 d. įskaitytinai) nuo atrankos paskelbimo Valstybės tarnybos departamento svetainėje dienos (2020-10-06 skelbimas Nr. 9382) el. būdu per Valstybės tarnybos valdymo informacinę sistemą adresu http://www.testavimas.vtd.lt  (per VATIS Atrankos modulį).