BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas priėmė projekto „Studente, tapk ministru!“ dalyvį

Data

2019 11 20

Įvertinimas
0
IMG_0350.JPG

Lapkričio 14 d. Migracijos departamente lankėsi projekto „Studente, tapk ministru!” dalyvis – Vilniaus universiteto studentas Lukas Stravinskas.

Migracijos departamentas įsitraukė į Tarptautinės studentų dienos proga Lietuvos studentų sąjungos kartu su LR Vyriausybe vykdomą projektą „Studente, tapk ministru!“, kurio tikslas yra sudaryti sąlygas studentams iš arti pamatyti ministerijų darbą, ir vienos dienos pažinčiai su įstaiga priėmė jos siekusį antrakursį L. Stavinską.

Į Migracijos departamentą L. Stravinskas atvyko jau susipažinęs su Vidaus reikalų ministerijos veikla ir išsakęs pageidavimą norintis daugiau sužinoti apie migracijos sritį. Kuruojant Migracijos departamento direktorės pavaduotojai Lucijai Voišnis, studentui buvo sudarytos galimybės susipažinti su įstaigos skyrių veikla, migracijos procedūromis, įvertinti Migracijos departamento veiklos apimtis.