BDAR

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Migracijos departamentas ieško 56 darbuotojų

Data

2021 07 12

Įvertinimas
1
susikabine.jpg

Siūlome įdomų ir dinamišką darbą, kuriuo prisidėsite prie situacijos, susijusios su prieglobsčio prašytojų antplūdžiu, suvaldymo, įgysite patirties prieglobsčio bei teisės srityje. Pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 7,1, t. y. 1256,7 Eur neatskaičiavus mokesčių. Siūlome lanksčias darbo sąlygas – suderinus bus sudaryta galimybė dirbti ne tik Vilniuje, bet ir kituose miestuose visoje Lietuvoje. Pagrindinės funkcijos – skundų nagrinėjimas, atstovavimas teismuose (teisininkai), apklausų organizavimas ir vykdymas, ryšių palaikymas su kitomis institucijomis, duomenų apdorojimas (Prieglobsčio skyriaus vyriausieji specialistai).

DĖMESIO! Kiekviena atranka turi savo numerį Valstybės tarnybos informacinėje sistemoje (VATIS), todėl pretendentas gali dalyvauti tik toje atrankoje, dėl kurios yra pateikęs dokumentus. Todėl siekdami užtikrinti, kad kuo daugiau Jūsų turėtų galimybę užimti pareigas, raginame dokumentus pateikti į kuo daugiau paskelbtų atrankų (paskelbtos atrankos yra lygiavertės, daugiau informacijos rasite skelbimuose apie atrankas).

Tad kviečiame Jus prisijungti prie Migracijos departamento kolektyvo ir užimti:

Dokumentai el. būdu priimami per VATIS Prašymų teikimo modulį. Skelbime pasirinkite mygtuką „Pateikti prašymą“ arba „el. būdu (per VATIS Prašymų teikimo modulį)“ ->> „Pretendavimas į darbuotojo pareigas“ ->> prisijunkite prie Elektroninės valdžios vartų ->> „Pretendavimas į darbuotojo pareigas“ ->> horizontalioje meniu juostoje pasirinkite „Darbo skelbimai“ ->> įstaiga „Migracijos departamentas“ ->> „Ieškoti“ ->> „Kriterijus atitinkančių pareigybių sąrašo“ langelyje „Paieška“ įveskite skelbimo numerį.

Pretendentų atrankos būdas – pokalbis. Apie pokalbio datą, laiką ir vietą pretendentus informuosime jų gyvenimo aprašyme nurodytu el. paštu. Išsamesnė informacija tel. (8 5) 219 8436, el. paštu violeta.rozkoviene@migracija.gov.lt.