BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos Respublikai prisiekė 20 asmenų

Data

2019 11 15

Įvertinimas
1
IMG_0439.JPG

Lapkričio 15 d. Vidaus reikalų ministerijos Baltojoje salėje vyko priesaikos Lietuvos Respublikai ceremonija – Lietuvos Respublikos piliečiais tapo 20 asmenų, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė suteikta ar grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

Būti ištikimais Lietuvos Respublikai prisiekė ir gerbti Lietuvos valstybinę kalbą, kultūrą ir papročius, stiprinti Lietuvos demokratijos ir teisinės valstybės pagrindus pasižadėjo 20 asmenų, netekusių ar atsisakiusių kitos valstybės pilietybės: septyni iš jų – Rusijos Federacijos, penki – Ukrainos, trys – Egipto, du – Azerbaidžano, po vieną – Armėnijos, Uzbekistano ir Baltarusijos pilietybės.

Asmenų priesaiką Lietuvos Respublikai priėmęs vidaus reikalų viceministras Tautvydas Tamulevičius pasveikino juos tapus Lietuvos Respublikos piliečiais ir Lietuvos bendruomenės dalimi ir, linkėdamas kuo geriausios kloties, išreiškė viltį, kad naujieji Lietuvos Respublikos piliečiai bus aktyvūs visuomenės nariai ir visiems drauge pavyks Lietuvą padaryti geresnę.