BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos migracijos informacinės sistemos galimybės pristatomos Šiauliuose

Data

2019 10 15

Įvertinimas
1
Pateiktis1migrio 2.jpg

Spalio 16 d. Migracijos departamento Šiaulių skyrius organizuoja susitikimą su įmonių ir mokymo įstaigų atstovais, kuriame numatoma aptarti užsieniečių teisėto gyvenimo LR pagrindus ir aplinkybes. Susitikime bus pristatyta spalio 14 d. startavusi Lietuvos migracijos informacinė sistema (MIGRIS), skirta teikti elektronines paslaugas Lietuvos Respublikos fiziniams ir juridiniams asmenims bei gyventi ir dirbti ar kitais pagrindais į Lietuvos Respubliką atvykstantiems užsieniečiams.

Migracijos departamento Šiaulių skyriaus darbuotojai yra pasirengę susirinkusiesiems pademonstruoti pateiktį apie naujosios migracijos informacinės sistemos naudojimą ir išsamiai paaiškinti jos galimybes. Migracijos specialistai parodys, kaip, naudojantis MIGRIS, teikti prašymus dėl leidimo gyventi Lietuvos Respublikoje, rezervuoti vizito į Migracijos departamentą laiką, gauti informaciją apie migracijos paslaugas, kaip, naudojantis svetainės migracija.lt vedliu, pasirinkti reikiamą prašymo formą ir ją užpildyti, įkelti privalomus dokumentus, fiksuoti būtinus duomenis, atsakys į rūpimus klausimus.

Susitikimas numatomas spalio 16 d. 9 val. Migracijos departamento Šiaulių skyriuje (Aušros al. 19, Šiauliai). Norintieji dalyvauti susitikime kviečiami registruotis el. p. [email protected] (vietų skaičius ribotas).