BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos migracijos informacinė sistema pristatoma Marijampolėje

Data

2019 10 25

Įvertinimas
0
Pateiktis1migrio 2.jpg

Lietuvos migracijos informacinė sistema pristatoma Marijampolėje

Spalio 30 d. Migracijos departamento Marijampolės skyrius kviečia užsieniečių darbdavius bei švietimo ir mokslo institucijų atstovus susitikti su migracijos specialistais.

Susitikime bus pristatyta naujoji Lietuvos migracijos informacinė sistema (MIGRIS), paaiškinta, kaip ja naudotis teikiant prašymus dėl leidimų gyventi užsieniečiams ar rezervuojant vizito į Migracijos departamentą laiką, parodyta, kaip, naudojantis interneto svetainės migracija.lt vedliu, užpildyti pasirinktą prašymo formą, kaip įkelti privalomus dokumentus ir fiksuoti būtinus duomenis, kaip gauti informacijos rūpimu klausimu.

Susitikime, kuris vyks spalio 30 d. 14 val. Migracijos departamento Marijampolės skyriuje (Kęstučio g. 1, Marijampolė), migracijos specialistai atsakys į jį atvykusių įstaigų ir įmonių atstovų klausimus.

Norintieji dalyvauti susitikime kviečiami registruotis el. p. [email protected] (vietų skaičius ribotas).