BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos migracijos informacinė sistema pristatoma Klaipėdos įmonių ir mokymo įstaigų atstovams

Data

2019 10 18

Įvertinimas
0
Pateiktis1migrio 2.jpg

Spalio 24 d. Migracijos departamento Klaipėdos skyriaus specialistai organizuoja susitikimą su įmonių ir mokymo įstaigų atstovais, kuriame planuojama pristatyti naują Lietuvos migracijos informacinę sistemą (MIGRIS) bei apžvelgti aktualius, su užsieniečių darbuotojų ir studentų teisėtu buvimu Lietuvos Respublikoje susijusius klausimus.

Migracijos specialistai pademonstruos elektronines paslaugas teikti skirtos sistemos galimybes, paaiškins, kaip naudotis MIGRIS siekiant gauti informacijos apie migracijos paslaugas, teikiant prašymus dėl leidimų gyventi užsieniečiams ar rezervuojant vizito į Migracijos departamentą laiką, kaip, naudojantis svetainės migracija.lt vedliu, pasirinkti reikiamą prašymo formą ir ją užpildyti, įkelti privalomus dokumentus, fiksuoti būtinus duomenis.

Susitikime bus aptarti aktualūs teisės aktų, susijusių su teisėtu užsieniečių buvimu Lietuvos Respublikoje, pakeitimai, atsakyta į anksčiau minėta tema užduodamus klausimus.

Susitikimas vyks spalio 24 d. 15 val. Migracijos departamento Klaipėdos skyriuje (Kauno g. 6, Klaipėda).

Norintieji dalyvauti susitikime kviečiami registruotis el. p. [email protected] (vietų skaičius ribotas).