BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Lietuvos migracijos informacinė sistema pristatoma Alytuje

Data

2019 10 24

Įvertinimas
0
Pateiktis1migrio 2.jpg

Spalio 31 d. Migracijos departamento Alytaus skyrius organizuoja atvirų durų dieną ir susitikti su migracijos specialistais kviečia užsieniečių darbdavius bei švietimo ir mokslo institucijų atstovus.

Susitikime bus pristatyta naujoji Lietuvos migracijos informacinė sistema (MIGRIS), paaiškinta, kaip ja naudotis teikiant prašymus dėl leidimų gyventi užsieniečiams ar rezervuojant vizito į Migracijos departamentą laiką, parodyta, kaip, naudojantis interneto svetainės migracija.lt vedliu, užpildyti pasirinktą prašymo formą, įkelti privalomus dokumentus ir fiksuoti būtinus duomenis, kaip paprasčiausiai gauti informacijos rūpimu reikalu.

Susitikime taip pat bus nagrinėjami užsieniečių teisėto buvimo Lietuvos Respublikoje pagrindai, atsakyta į užsieniečius darbinančiųjų ir studijuoti kviečiančiųjų klausimus.

Susitikimas vyks spalio 31 d. 10 val. Migracijos departamento Alytaus skyriuje (Jotvingių g. 8, Alytus).

Norintieji dalyvauti susitikime su migracijos specialistais kviečiami registruotis el. p. [email protected] (vietų skaičius ribotas).