BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Klaipėdos skyriaus atvirų durų dienoje aptarti užsieniečiams aktualūs klausimai

Data

2019 10 10

Įvertinimas
0
klaipedoje atviru duru diena191007.jpg

Migracijos departamentas, siekdamas teikti kokybiškas paslaugas, tęsia Lietuvos migracijos informacinės sistemos (MIGRIS) pristatymą visuomenei.

Tuo tikslu spalio 7 dieną Migracijos departamento Klaipėdos skyriaus darbuotojai susitiko su Raudonojo kryžiaus Infocentro migrantams klientais. Departamento specialistai – Klaipėdos skyriaus vedėja Sandra Knyzelienė, patarėjos Erlanda Monstvilienė ir Jūratė Mikalauskienė – apibūdino MIGRIS naudą ir paaiškino, kaip juo naudotis, teikė konsultacijas susirinkusiuosius dominančiais klausimais, nagrinėjo aktualius teisės aktų pasikeitimus.

Susitikimas vyko sklandžiai ir sulaukė didelio susidomėjimo, todėl nuspręsta tokio tipo renginius atskiroms suinteresuotųjų grupėms organizuoti dažniau.

Kitą atvirų durų dieną Klaipėdos skyriaus specialistai organizuoja spalio 24-ąją, 15 val. Susitikimo metu darbdavių, mokslo ir studijų institucijų atstovams bus dar kartą pristatyta MIGRIS, teisės aktų aktualijos, atsakyta į klientus dominančius klausimus.

Susitikimas vyks Migracijos departamento Klaipėdos skyriuje, Kauno g. 6, Klaipėda.