copyright

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsų asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš šių slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Visos naujienos

Atrankai 2 lrv.jpg
2020 09 25
Migracijos departamentas skelbia atranką į darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareigas

Migracijos departamentas ieško Utenos skyriaus klientų aptarnavimo specialisto (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 5,5–6,1; nuo 968 iki 1073,6 Eur neatskaičiavus mokesčių, atsižvelgiant į darbuotojo profesinio darbo patirtį; darbo vieta Visagine).

konkursui lrv.jpg
2020 09 24
Migracijos departamentas skelbia darbuotojų atrankas

Skelbiami karjeros valstybės tarnautojų konkursai į Kontrolės ir Aptarnavimo skyrius: į Kontrolės skyriaus vyresniojo specialisto pareigas ir Aptarnavimo skyriaus vyriausiojo specialisto pareigas.

didinta.jpg
2020 09 22
Virtualus langelis – ir aukštos profesinės kvalifikacijos darbuotojų, dėstytojų ir tyrėjų šeimos nariams

Migracijos departamentas didina virtualaus priėmimo apimtis – nuo š. m. rugsėjo 22 d. virtuliai teikti dokumentus gali ne tik aukštos kvalifikacijos reikalaujantį darbą ketinantys dirbti užsieniečiai (išduodama „mėlynoji kortelė“) ar tyrėjai, bet ir dėstytojai bei visų šių užsieniečių kategorijų šeimos...

business-free-photos-handshake-1080x720.jpg
2020 09 22
Migracijos departamentas skelbia atranką į darbuotojo, dirbančio pagal darbo sutartį, pareigas

Migracijos departamentas ieško Vilniaus skyriaus klientų priėmimo ir aptarnavimo specialisto  (pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas 6–6,6; nuo 1056 iki 1161,6 Eur neatskaičiavus mokesčių, atsižvelgiant į darbuotojo profesinio darbo patirtį; darbo vieta Vilniuje).

MIGRIS lrv.jpg
2020 09 18
Aktualūs nacionalinių vizų išdavimo pakeitimai

Migracijos departamentas prie Vidaus reikalų ministerijos praneša apie nacionalinių vizų išdavimo pakeitimus nuo 2020 m. rugsėjo 21 d.

Nacionalinė viza 2020 jpg+.jpg
2020 09 18
Baltarusijos piliečiams ir jų šeimos nariams – galimybė gauti nacionalinę vizą supaprastinta tvarka

Nuo š. m. rugsėjo 21 d. Baltarusijos piliečiai turės galimybę paprastesnėmis sąlygomis gauti 6 mėnesius galiojančią daugkartinę nacionalinę vizą. Tam reikia pateikti dokumentą, patvirtinantį, kad turi pakankamai lėšų ir (ar) gauna reguliarių pajamų pragyventi Lietuvos Respublikoje ne mažiau kaip 3 mėnesius,...

Priesaika_internetui_LRV jpg.jpg
2020 09 14
Prisieks Lietuvos Respublikai

Š. m. rugsėjo 18 d. 13 val. Vidaus reikalų ministerijoje, Baltojoje salėje (Šventaragio g. 2, Vilnius), Lietuvos Respublikai prisieks asmenys, kuriems Lietuvos Respublikos pilietybė buvo suteikta / grąžinta Lietuvos Respublikos Prezidento dekretu.

pilietybe.jpg
2020 09 10
Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo klausimai spręsis greičiau

Migracijos departamentas parengė Prašymų dėl Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo nagrinėjimo metodiką, kuri leis sparčiau spręsti su pilietybės atkūrimu susijusius klausimus, sutrumpins Lietuvos Respublikos pilietybės atkūrimo procedūrą, tuo pačiu pagerins klientų aptarnavimo kokybę.

laikrodis didelis.jpg
2020 09 07
Migracijos paslaugos Vilniuje bus teikiamos nauju adresu

Migracijos departamento Vilniaus skyrius, šiuo metu klientus aptarnaujantis sostinės Naugarduko g. 100, netrukus kelsis į naujas patalpas Vytenio g. 18, kuriose šiuo metu jau vyksta baigiamieji klientų aptarnavimo salės įrengimo darbai.

Migris virselis.jpg
2020 09 04
Leidimo laikinai gyventi atsiėmimas – užsieniečiui nedalyvaujant

Nuo š. m. rugsėjo 7 d. užsieniečiui išrašytą leidimą laikinai gyventi gali atsiimti užsienietį įdarbinęs arba jį įdarbinti įsipareigojantis darbdavys, priimančioji įmonė ar mokslo ir studijų institucija nepriklausomai nuo to, ar užsienietis yra deklaravęs gyvenamąją vietą Lietuvos Respublikoje.

kompiuteris puslapiui.jpg
2020 09 04
Prašymą dėl „mėlynosios kortelės“ arba leidimo gyventi tyrėjams bus galima teikti virtualiai

Nuo š. m. rugsėjo 7 d. Migracijos departamentas optimizuoja leidimų laikinai gyventi Lietuvos Respublikoje (toliau – leidimas laikinai gyventi) išdavimo procedūras užsieniečiams, kurie dėl leidimo laikinai gyventi išdavimo kreipiasi, kai ketina dirbti aukštos kvalifikacijos reikalaujantį darbą (išduodama „mėlynoji...

MIGRIS lrv.jpg
2020 09 01
Prašymai dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo teikiami elektroniniu būdu

Nuo š. m. rugsėjo 1 d. Migracijos departamentas klientams pristato naujas elektronines paslaugas, susijusias su Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimu. Klientai, prisijungę prie Lietuvos migracijos informacinės sistemos ( MIGRIS ), gali pateikti el. prašymus dėl Lietuvos Respublikos pilietybės įgijimo, priesaikos Lietuvos Respublikai,...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 6 Pirmyn